آدرس: بندرانزلی ، ساحل قو ، امداد خودرو امیر

هر روز هفته 24 ساعته

رزرو یدک کش

09216453128

امداد خودرو انزلی

امداد خودرو امیر از معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر انزلی زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امداد خودرو انزلی ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو سریع شامل یدک کش انزلی ، خودروبر بندر انزلی ، مکانیک سیار انزلی ، بنزین سیار انزلی ، باتری به باتری و پنچری در شهر بندر انزلی می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر انزلی صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

امداد خودرو انزلی

امداد خودرو انزلی

خدمات امداد خودرو بندر انزلی با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار خدمات در محل کار و یا درب منزل ، خدمات تلفنی و مشاوره ای به فعالیت خود در سرتاسر استان گیلان و در شهر انزلی می پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آمده خدمت رسانی باشند.

امداد خودرو شبانه روزی در انزلی و مناطق اطراف شهر بندر انزلی

امداد خودرو بندر انزلی با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق بندر انزلی را بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

امداد خودرو می‌تواند به چندین شکل ارائه شود، از جمله:

تعمیر در محل : تعمیرکاران به محل مشتری می‌آیند و در آنجا تعمیرات مورد نیاز را انجام می‌دهند. این می‌تواند شامل تعمیرات کوچک مانند پنچرگیری، جابجایی باطری، تعویض روغن و … تا تعمیرات بزرگتر و پیچیده‌تر باشد.

کمک‌های رانندگی: در مواردی که خودرو به دلایل فنی نتواند به حرکت بیافتد، تعمیرکاران می‌توانند به محل مشتری بیایند و کمک به راه‌اندازی خودرو کنند. این ممکن است شامل استفاده از کابل‌های جریان، بوسترها و…

تعمیرات پیشرفته: در برخی موارد، تعمیرات پیچیده‌تری ممکن است نیاز باشد که در محل انجام شوند. تعمیرکاران متخصص می‌توانند با ابزار و تجهیزات خود به محل مشتری بیایند و تعمیرات پیشرفته‌تری مانند مشکلات موتور، سیستم ترمز، الکترونیک خودرو و … را انجام دهند.

خدمات منظم: امداد خودرو ممکن است خدمات منظم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه را هم ارائه دهد تا خودرو در وضعیت بهتری نگهداری شود و مشکلات آینده جلوگیری شود.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو بندر انزلی تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو انزلی در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو  امیر تماس بگیرید.

امدادخودرو امیر یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو  و خودروبر بندر انزلی و تمامی نقاط گیلان میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

امداد خودرو انزلی چه خدماتی ارائه می دهد

امداد خودرو انزلی با کادر مجرب اقدام به ارائه خدمات شامل  حمل خودرو با نیسان چرخگیر و کفی خودروبر بندر انزلی ، باتری به باتری کردن، تعویض روغن در محل، پنچرگیری سیار، ارائه تمامی قطعات انواع خودروهای خارجی و ایرانی با برندهای چینی، ژاپنی و ایرانی به همراه تعویض روغن درب منزل و سرویس کامل قطعات،  امدادرسانی و باطری سازی و… تعویض تسمه دینام و تایم انواع خودرو ، روشن کردن خودرو فروش و نصب انواع باطری،  بازدید فنی خودرو، حضور به موقع در محل، همراه با تضمین و گارانتی نموده است.

بهترین کیفیت

امداد خودرو انزلی با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده امداد رسانی به تمام خودروهای داخلی و وارداتی می باشد. خدمات امداد و خودروبر بندر انزلی امیر توسط کادری مجرب در محل خودروی مورد درخواست مشتری به صورت فوری ارائه می‌شود.

 • امداد خودرو زیباکنار
 • خودروبر بندر انزلی
 • امداد خودرو ام وی ام انزلی
 • جرثقیل انزلی
 • امداد خودرو رضوانشهر
 • یدک کش گیلان
 • بندر انزلی خودرو بر
 • انزلی خودرو بر بندر  خودروبر
 •    انزلی یدک کش

سریعترین خدمات
امداد خودرو انزلی

امداد خودرو انزلی ، خودرو بر بندر انزلی ، حمل خودرو انزلی ، ماشین بر بندر انزلی

امداد خودرو بندر انزلی با نام تجاری امداد خودرو امیر در شهر بندر انزلی زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. 

از اهداف اصلی امدادخودرو بندر انزلی ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو بندر انزلی شامل یدک کش بندر انزلی، خودروبر بندر انزلی ، کفی بندر انزلی، مکانیک سیار بندر انزلی، بنزین سیار بندر انزلی، باتری به باتری و پنچری در بندر انزلی می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر بندر انزلی صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

امداد خودرو شبانه روزی در بندر انزلی در تمام مناطق شهرستان بندر انزلی

 حمل خودروهای معیوب و خودروهای سبک و سنگین به تمام نقاط ایران با پیشرفته ترین دستگاهای امدادی کفی خودرو بر و نیسان های چرخگیر تمام هیدرولیک ، خودرو بر بندر انزلی در  تمام مناطق  شهر بندر انزلی بصورت 24 ساعته و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

امداد خودرو انزلی چه خدماتی ارائه می دهد

امداد خودرو انزلی با کادر مجرب اقدام به ارائه خدمات شامل  حمل خودرو با نیسان چرخگیر و کفی خودرو بر، باتری به باتری کردن، تعویض روغن در محل، پنچرگیری سیار، ارائه تمامی قطعات انواع خودروهای خارجی و ایرانی با برندهای چینی، ژاپنی و ایرانی به همراه تعویض روغن درب منزل و سرویس کامل قطعات،  امدادرسانی و باطری سازی و… تعویض تسمه دینام و تایم انواع خودرو ، روشن کردن خودرو فروش و نصب انواع باطری،  بازدید فنی خودرو، حضور به موقع در محل، همراه با تضمین و گارانتی نموده است.

خدمات خودرو بر بندر انزلی امداد خودرو امیر با سال ها تجربه آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

 • امداد خودرو انزلی
 • خودروبر بندر انزلی
 • ماشین بر بندر انزلی
 • حمل خودرو بندر انزلی
 • یدک کش بندر انزلی
 • خودروبر بندر انزلی
 • امدادخودرو بندر انزلی
 • حمل ماشین بندر انزلی
 • امداد خودرو سیار انزلی
 • حمل ماشین در بندر انزلی
 • خودرو سوار بندر انزلی
 • کفی حمل خودرو بندر انزلی
 • شماره امداد خودرو انزلی
امداد خودرو انزلی، امداد ایران خودرو، امداد خودرو، امداد سایپا، بندر انزلی، سرویس خودرو، یدک کش، یدک کش انزلی
تماس با امداد خودرو انزلی

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *