آدرس: بندرانزلی ، ساحل قو ، امداد خودرو امیر

هر روز هفته 24 ساعته

رزرو یدک کش

09216453128

شماره امداد خودرو انزلی – خودروبر انزلی 09216453128

شماره امداد خودرو انزلی از معتبرترین امدادهای خودرویی در شهر انزلی که زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری است 09216453128 می باشد. از اهداف اصلی امداد خودرو انزلی ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو سریع شامل یدک کش انزلی ، خودروبر انزلی  مکانیک سیار انزلی ، بنزین سیار انزلی ، باتری به باتری و پنچری در شهر بندر انزلی می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر انزلی صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه اسآماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

شماره امداد خودرو انزلی – خودرو بر انزلی – حمل خودرو انزلی – ماشین بر انزلی

امداد خودرو انزلی معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر انزلی زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو انزلی ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو انزلی شامل یدک کش انزلی، خودروبر انزلی، کفی انزلی، مکانیک سیار انزلی، بنزین سیار انزلی، باتری به باتری و پنچری در انزلی می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر انزلی صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

شماره امداد خودرو شبانه روزی انزلی در تمام مناطق شهرستان انزلی

خودرو بر انزلی با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق انزلی را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

اهداف مجموعه امداد خودرو انزلی

ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو در انزلی

افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودرو شهر انزلی

آرامش مشتریان از بابت حمل خودرو ها با بیشترین ایمنی

ارایه خدمات خودروبر به کاربران در سراسر انزلی و حومه

ارایه خدمات حمل خودرو لوکس برای کاربران

حمل خودروهای گران قیمت شما به سراسر ایران از انزلی

حمل خودرو به تعمیرگاه های معتبر در سطح شهرستان انزلی

دسترسی سریع پس از تماس با شماره امداد خودرو انزلی

امداد خودرو انزلی

در چه شرایطی باید با شماره امداد خودرو انزلی درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو ۰۹216453128 تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو انزلی در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره امداد خودرو انزلی ۰۹216453128 تماس بگیرید.

امدادخودرو و یدک کش امیر یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در انزلی و تمامی نقاط گیلان میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در زمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

چرا فرمان خودرو به یک سمت کشیده میشود؟

وقتی با خودروی خود در حال حرکت هستید، اگر برای لحظاتی فرمان خودرو را رها کنید، فرمان به یک سمت چرخیده می شود و خودرو به همان سمت منحرف می شود. علل این پدیده را در ادامه مورد بررسی قرار داده ایم

تنظیم نبودن باد لاستیک ها

اگر باد لاستیک های خودرو شما تنظیم نباشد علت ساده ای است که می تواند باعث کشیده شدن فرمان خودرو به یک سمت به هنگام حرکت باشد. زیرا اگر میزان باد هر چهار لاستیک باهم یکسان نباشد و باد یکی از آن ها کم و زیاد باشد، در این حالت سرعت آن لاستیک با بقیه یکسان نخواهد بود و نتیجه این وضعیت کشیده شدن فرمان به یک سمت و انحراف خودرو است. برای حل این مشکل تنها کافی است باد لاستیک ها را تنظیم کنید.

اشتباه جا انداختن لاستیک‌ ها

چنانچه اخیرا لاستیک های خودرو خود را تعویض کرده اید و با مشکل کشیده شدن فرمان به یک سمت مواجه هستید، ممکن است علت این پدیده در درست جا نبنداختن لاستیک ها باشد. در این صورت لازم است به جهت چرخش لاستیک ها دقت کنید. اگر فلش روی لاستیک ها رو به عقب باشد پس آن ها را اشتباه جا انداخته اید و همین باعث ایجاد مشکل کشیده شدن فرمان به یک سمت می شود. پس لازم است لاستیک را از چرخ خارج کرده و مجددا به صورت صحیح جا بیندازید.

معیوب بودن لاستیک ها

سائیدگی، و پله ای شدن و‌ صاف شدن لاستیک ها علت دیگر کشیده شدن فرمان به یک سمت به هنگام رانندگی است. چنانچه لاستیک های خودروی شما چنین مشکلی دارد لازم است آن ها را با لاستیک های سالم تعویض کرده تا به هنگام حرکت، فرمان خودروتان به یک سمت کشیده نشود

تنظیم نبودن فرمان

تنظیم نبودن فرمان علت دیگری است که می تواند باعث شود فرمان خودرو به هنگام حرکت به یک سمت کشیده شود. برای حل این مشکل تنها کافی است به یک مرکز جهت تنظیم فرمان مراجعه کنید

بالانس نبودن چرخها

اگر چرخ های خودروی شما بالانس نباشد می تواند هم علت کشیده شدن فرمان به یک سمت و هم لرزش آن به هنگام حرکت شود. زیرا اگر چرخ ها بالانس نباشد وقتی لاستیک ها در حال چرخش است قادر به حرکت در یک مسیر مسقیم نیست و به یک سمت منحرف‌می شود. برای حل این مشکل باید به یک آپاراتی یا تعمیرگاه مراجعه کنید تا تعمیرکار چرخ های خوردوی شما را بالانس کند

ایراد در جلوبندی ماشین

ایراد در جلوبندی معمولا به علت افتادن خودرو در چاله ها و دست اندازها و نیز تصادفات بروز پیدا میکند وجود ایراد و خرابی در جلوبندی می تواند یک علت کشیده شدن فرمان به یک سمت به هنگام رانندگی باشد. به این منظور لازم است خودروی خود را به یک مرکز جلوبندی ساز ببرید تا این مشکل برطرف شود.

تحمل بار زیاد

هر‌خودرویی قادر است میزان مشخص و‌محدودی بار و‌سرنشین را حمل‌کند با اضافه شدن تعداد سرنشینان و‌ بار خودرو ممکن است اتفاقات خطرناکی برای خودرو و‌سرنشینان آن ایجاد کند از جمله صدمه زدن به فنرها و‌ کمک‌ فنرها که با خرابی آنها خودرو به یک سمت کشیده می شود.

برای راهنمایی و مشاوره با شماره امداد خودرو انزلی ، امیر تماس بگیرید.

 • امداد خودرو انزلی
 • خودرو بر انزلی
 • ماشین بر انزلی
 • حمل خودرو انزلی
 • شماره یدک کش انزلی
 • خودروبر انزلی
 • امدادخودرو انزلی
 • حمل ماشین انزلی
 • امداد خودرو سیار انزلی
 • حمل ماشین در انزلی
 • خودرو سوار انزلی
 • کفی حمل خودرو انزلی
 • شماره امداد خودرو انزلی
 • حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل
شماره امداد خودرو انزلی

امداد خودرو و حمل خودرو در انزلی تعمیر انواع خودروها در محل و یا محل کار شما حمل و جابه جایی انواع خودروها به تمام نقاط کشور به صورت شبانه روزی با نازلترین قیمت دارای کادری مجرب و متخصص دارای ۱۵ سال سابقه کاری در استان گیلان و حومه دارای مجوز رسمی از پایانه ها دارای نیسان چرخگیر خودروبر کفی خودروبر خرچنگی نیسان جرثقیل نیسان قلاب گیر دیگر نگران خرابی خودروی خود نباشید فقط کافیست با شماره امداد خودرو انزلی تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن به یاری شما عزیزان برسیم.

 • حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی به سراسر کشور 
 • حمل خودرو های تصادفی به مراکز بیمه ها و نمایندگی های مجاز
 • حمل خودرو های اسقاط و فرسوده به مراکز اسقاط 
 • حمل با نیسان چرخگیر و قلابگیر بدون اسیب زدن به خودروی شما
 • حمل با کمترین و نازلترین قیمت در استان گیلان دارای کادری مجرب و متخصص و مجوز از پایانه ها
 • آشنایی با امور بیمه ها و مراکز تعمیرگاهی 
 • برای مشاوره رایگان با شماره امداد خودرو انزلی تماس بگیرید
شماره امداد خودرو انزلی

چگونه تشخیص دهیم دینام‌ خودرویمان شارژ نمیکند؟

بسیاری از رانندگان خودرو هنگام روشن شدن چراغ دینام بر روی صفحه کیلومتر خودرو بر آن باورند که باتری خودرو تمام شده است اما در بیشتر مواقع روشن شدن آن نشان از خرابی دینام خودرو است.
در ابتدا برای بررسی میزان شارژ باتری به وسیله ولت متر میزان شارژ ورودی از دینام‌ بررسی‌ میشود که برای اینکار اهم متر را به قطب های باتری متصل میکنیم
که میزان طبیعی آن ۱۳/۶ تا ۱۵ ولت می باشد.
پر نور یا کم نور شدن چراغ های خودرو نیز می تواند یکی از دلایل وجود مشکل در دینام خودرو باشد.

اشتشمام بوی نامطبوع شبیه لاستیک سوخته می تواند نشانه کارکردن سخت و‌بیش از حد دینام باشد گاهی این بوی سوختگی می تواند به دلیل وجود مشکل در سیم های دینام باشد.

یکی‌دیگر از دلایل فرسودگی دینام به گوش رسیدن صداهای نا متعارف از جلوی خودرو می باشد که این مشکل به دلیل فرسودگی بلبربنگ دینام یا پولی تسمه می باشد.

حمل انواع خودرو های خارجی و داخلی بدون کوچکترین اسیب به خودروی شما عزیزان با کمترین قیمت در سطح استان گیلان حمل خودروهای صفر کیلومتر به تعویض پلاکها حمل خودروهای لوکس و کلاسیک بدون اسیب حمل کانکس و دستگاهای چرخدار دارای کادری اموزش دیده و کار بلد و متخصص دارای مجوز رسمی از پایانه ها ، خودروهای ما دارای کفی متحرک هیدرولیکی و وینچ ۱۰ تن و دکل ۳ تنی میباشند.ما مفتخریم بهترین خدمات را در سطح استان گیلان با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهیم.

در صورت بروز مشکلات فنی و یا حوادث جاده‌ای در انزلی، شما می‌توانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. برای این منظور، امداد خودرو امیر در انزلی وجود دارد که در صورت بروز مشکلات فنی و یا حوادث جاده‌ای می‌توانید شماره امداد خودرو انزلی تماس بگیرید.

علاوه بر این، در صورت نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری خودروی خود، می‌توانید به کارگاه‌های تعمیراتی موجود در انزلی مراجعه کنید. در این کارگاه‌ها می‌توانید انواع خدمات تعمیر و نگهداری خودروی خود را از جمله تعویض روغن، تعمیر موتور و جعبه دنده، تعمیر سیستم تعلیق و تعمیر سیستم ترمز و … دریافت کنید.

با تماس با شماره امداد خودرو امیر می توانید از مشاوره رایگان ما در مورد تعمیرگاه های موجود در بندر انزلی بهره مند شوید.

امداد خودرو و یدک کش انزلی
امداد خودرو انزلی

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *